Ekonomi ve Borsada 2024 Yılı Beklentileri

Afyonkarahisar İş Kadınları Derneği olarak, yeni yılda etkinliklerimize Para, Ekonomi, Borsa gibi en çok merak edilen konuların konuşulacağı Ekonomi Paneli ile başlıyoruz
11 Şubat 2024
2024 yılı itibariyle de Akdeniz İş Kadınları Dernekleri Federasyonu- AFAEMME’nin resmi üyesi olarak ağımızı daha genişleterek uluslararası platformda da yer aldık.
29 Mart 2024

Afyonkarahisar İş Kadınları Derneği, Yatırım Finansman Menkul Değerler işbirliği ve Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi odası ev sahipliğinde organize edilen Ekonomide ve Borsada 2024 Yılı Beklentileri” paneli 16 Şubat 2024 tarihinde yapıldı.
Derneğimizin bilgilendirme etkinlikleri kapsamında düzenlenen panelimiz ATSO başkanı Hüsnü Serteser’in selamlama konuşmasıyla başladı, dernek başkanımız Samiye Hancıoğlu’nun açılış konuşmasıyla devam etti.
Panelin 1. Oturumunda, Yatırım Finansman Menkul Değerler Ekonomik araştırmalar müdürü Erol Gürcan, Dünya ve Türkiye Ekonomisine Bakış başlığı ile 2024 yılındaki Ekonomik görünüm, beklentiler, dünya ve ülke ekonomisi hakkında istatistiki ve güncel bilgiler aktardı.
2. Oturumda, Yatırım Finansman Menkul Değerler Direktörü Dr. Nuri Sevgen Piyasalara Bakış başlığı ile 2024 yılında piyasaların görünümü, piyasa trendleri konularında değerlendirmeler yaptı.
Yoğun katılım ve ilgiyle süren panelimiz, soru-cevap bölümü ve plaket takdimiyle sona erdi.
Davetimizi kabul etme nezaketi gösteren Yatırım Finansman Menkul Değerler Direktörü Dr. Nuri Sevgen ve Ekonomik araştırmalar müdürü Erol Gürcan’a, panelimize ev sahipliği yapan Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası yönetimi ve personeline ve panelimizde bizleri yalnız bırakmayan tüm değerli katılımcılarımıza teşekkür ederiz.
Verimli, keyifli ve yoğun ilgiyle geçen panelimiz, 2024 yılının ilk etkinliği olup, etkinliklerimiz yeni konu ve konuklarla devam edecektir.
@yatirimfinansman
@nuri_sevgen
@erolgrcn_
@afyonkarahisartso