GİKAD ve KAGİDER ortalıklığıyla gercekleştirilen İş’te Kadınlar III.Zirvesi’nde AFİKAD olarak katıldık.

Üyesi olduğumuz GİFED ‘in ilk projesi olan ‘Anadolu Kadınları Haklarını Konuşuyor’ projemizin kapanış törenini gerçekleştirdik.
23 Kasım 2023
Valimiz Doç. Dr. Kübra Güran Yiğitbaşı moderatörlüğünde Ortak Akıl Buluşmaları gerçekleştirildi.
26 Ocak 2024

GİKAD ve KAGİDER ortalıklığıyla gercekleştirilen İş’te Kadınlar III.Zirvesi’nde AFİKAD olarak katıldık. KKTC, Türkiye, Azerbaycan ve Kazakistan’dan değerli panelistlerin, İş Kadını Derneklerinin de yer aldığı zirvede, panelistler tecrübelerini paylaşırken, dernek başkanları da gelecek projelerini aktardılar. 2 gün süren zirvede yapılan B2B toplantısıyla verimli görüşmeler gerçekleşti.

Türkiye Cumhuriyeti’nin 100. kuruluş yıl dönümü ve Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nin 40. kuruluş yıl dönümleri, Cumhuriyet balosuyla kutlandı.
Verimli geçen III. İş’te Kadınlar Zirvesi yeni iş birlikleriyle sona erdi. GİKAD ve KAGİDER derneklerine ve emeği geçen tüm değerli üyelerine çok teşekkür ediyoruz.
Keyifli anılar ve güzel dostluklarla döndüğümüz zirveye nazik davetleri ve samimi ev sahiplikleri için başta GİKAD Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Dr.İçim Çağıner Kavuklu’ya, tüm değerli üyelerine teşekkür ederiz..