Valimiz Doç. Dr. Kübra Güran Yiğitbaşı moderatörlüğünde Ortak Akıl Buluşmaları gerçekleştirildi.

GİKAD ve KAGİDER ortalıklığıyla gercekleştirilen İş’te Kadınlar III.Zirvesi’nde AFİKAD olarak katıldık.
7 Aralık 2023
Afyonkarahisar İş Kadınları Derneği olarak, yeni yılda etkinliklerimize Para, Ekonomi, Borsa gibi en çok merak edilen konuların konuşulacağı Ekonomi Paneli ile başlıyoruz
11 Şubat 2024

Afyonkarahisar ilimizin mevcut potansiyelini belirlemek, yeni hedefler ortaya koymak, rekabetçiliğimizi artırmak, şehrimizin tüm bileşenlerinin görüşleriyle oluşturulacak vizyona herkesi dahil edebilmek amacıyla  Korel Termal Otel’de düzenlenen Afyonkarahisar Ortak Akıl Buluşması toplantılarına derneğimiz başkanı Samiye Hancıoğlu, Genel Sekreter Nalan Karcı, üyelerimiz Özlem Kılınçkaya, Yasemin Bor ve Zakire Alimoğlu katıldı. Şehrin sorunlarının tüm yönleriyle ele alındığı toplantılar, çeşitli temaları içeren farklı oturumlarda gerçekleşmiştir.
Toplumdaki tüm bileşenlerin bir araya getirilerek, kurumlar ve kişiler arası iş birliğini sağlamanın ve ortak çalışmalar yapmanın, toplumsal sorunların kesin çözümü için çok önemli olduğunu ve tüm tarafların dinlenerek sorunların kaynağının daha kolay ve doğru tespit edileceğinden, bu toplantıların çok önemli olduğunu düşünüyoruz.
İlimizin, sosyal, ekonomik ve kültürel kalkınmasına katkıda bulunacak dinamik ve kapsayıcı bir sürecin temelini oluşturacağına inandığımız bu toplantılara öncülük ettiği ve nazik davetleri için sayın valimiz Doç. Dr. Kübra Güran Yiğitbaşı’na çok teşekkür ederiz. Dernek olarak bu tür çalışmalarda yer almaktan ve katkı sunmaktan mutluluk ve gurur duyduk.